سلام مجدد خدمت دوستان گرامی

دو تا تحلیل به صورت هارمونیك خدمتتون ارائه میدم كه امیدوارم اشكالات اون رو به بنده اطلاع بدید .تازه كار روی الگوهای هارمونیك رو شروع كردم ،پس نقایص اون رو به بزرگی خودتون ببخشید.

اولی در پلتفرم مفید تریدر است و در تایم هفتگی صورت پذیرفته .

الگویی كه در حال شكل گیری است پروانه بلند مدت است به این دلیل كه نقاط برگشتی با ذات این الگو تطابق بیشتری دارد .البته طول خط CD در محدوده ی 1.61 طول خط BC عكس العمل نشون داده .این نقطه = نقطه ی 100% در فیبو اكستنشن.
همچنین AB=CD .، اما من به بسط بیشتر پایه ی CD خوشبینم .این پروانه با توجه به مدت زمان بال چپ باید بیشتر از اینها در بال راست وقت و ارزش صرف كند .در صورتی كه از نظر زمانی هماهنگ نباشد این كمبود را باید در ارزش جبران كند و جز با افزایش قیمت چنین چیزی میسر نخواهد شد .پس به نظرم یكبار دیگر در نواحی حساس از نظر تكنیكال اتفاقاتی در حال وقوع است كه بنده از این اتفاقات ترجیح میدهم چشم پوشی ، و وزن + تحلیل را بیشتر كنم .آن چه كه امروز اتفاق افتاد فروش 6 میل توسط حقیقی بود كه امیدوارم به منظور سیو سود انجام گرفته باشد. اما خریداران جالبترند .


دومین حالت در پلت فرم ادونس گت میباشد .نكته ی كه اینجا حائز اهمیت است استفاده از فیبو اكستنشن است و به منظور بدست آوردن نقاط حساس و تجمع نقاط prz در مقادیر مختلف است .

در محدوده ی 1.61 كه برابر است با 2.61 درصد پاره خط BC ، رقم 740 تا 750 خود نمایی میكند .در صورتی كه این دو تصویر را با یكدیگر مقایسه كنید نواحی prz به راحتی تشخیص داده می شوند .

آن چیزی كه برای من بیشتر از همه مهم تر است : تجمع نقاط هارمونیك،ارتباط نزدیك این نقاط با سایر تحلیل ها،عكس العمل قیمت در نواحی كه تا كنون پیش بینی شده است ، تبدیل مقاومت های بالقوه به حمایت های مستحكم و در نهایت حمایت ذات بنیادی سهم از روند كنونی است .موفق و پیروز باشید