مجله ی اینترنتی ایرانیان،بورس،فرابورس،سیگنال سهام،فانوس،Mohsen Rezaei،تحلیل
مجله اینترنتی ایرانیان

http://setfa.net/images/tzdsq9rh3prq2b90ux4b.jpg

داسو، اولین پرواز پهپاد رزمی نئورون را اعلام کرد. داسو اول دسامبر اولین پرواز هواپیمای رزمی بدون سرنشین نئورون را اعلام کرد. در طرح توسعه نئورون 5 کشور اروپایی شرکت دارند. پهپاد نسل 5 نئورون مجهز به موتور رولزرویس Turbomeca Adour اولین پرواز خود را از پایگاه آزمایشی Istres, به انجام رساند. داسو در خصوص جزئیات اولین پرواز هیچ اطلاعات دیگری منتشر نکرد. طبق برنامه زمان بندی قبلی، نئورون قرار بود تا اولین پرواز خود را در اواسط سال جاری میلادی به انجام رساند اما این پرواز با تاخیر صورت پذیرفت.

http://setfa.net/images/7hnp3qp8rp3r76bpqgc.jpg

تا سال 2014 نئورون در فرانسه تست و در این سال برای انجام آزمایشات عملیاتی به Vidsel, سوئد و در آخر به Perdadesfogu ایتالیا برای انجام سنجش مشخصات پنهانکاری و تست گرم ارسال خواهد شد. برنامه توسعه نئورون توسط داسو فرانسه، آلنیا آئراماچی ایتالیا، ساآب سوئد، EADS-CASA, Greece's HAI اسپانیا، RUAG سوئیس و تالس فرانسه پیگیری میشود. آمریکا به صورت عملیاتی RQ-170 سنتاینل لاکهید مارتین را در اختیار داشته و در حال تست X-47B نورث روپ گرومن میباشد. بوئینگ برنامه فانتوم-ری را که مشتق شده از X-45C بود را کنار گذاشنه است. BAE Systems نیز در نظر دارد تا پهپاد پیشرفته تارانیس را برای پرواز در اوایل 2013 آماده سازد.


برچسب ها: اروپا وارد باشگاه استیلث شد، اولین پرواز Neuron، Neuron، پهپاد جنگی فوق پیشرفته Dassault nEUROn، Dassault nEUROn، Unmanned Combat Air Vehicle، پهپاد رادار گریز نرون،
ارسال توسط م رضایی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic